СТОЛ ДЕФНЕ (КРЕМ) ТОП ЦЕНА

1.990 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 11731 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 46 x 52 x 83 cm Димензии на седечки дел: 40 x 40 cm Висина на седечки дел: 47 cm Боја: Крем Изработка: Стол изработен во Крем штоф и метални ногари во Црна боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ДЕФНЕ (КРЕМ) ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби