СТОЛ ДЕНМА В

4.690 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 54,5 x 57 x 89 cm Димензии на седечки дел: 49 x 42 cm Висина на седечки дел: 50 cm Издржливост до 120 kg Боја: Сива Изработка: Удобен стол со раконаслон, тапациран во микрофибер штоф. Црни метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ДЕНМА В”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби