СТОЛ ХЕЛСИНКИ

5.190 ден

6 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 50 x 52 x 95 cm Димензии на седечки дел: 40 x 44 cm Висина на седечки дел: 48 cm Бои: – Крем (Ф-373С) Водење на сериски КРЕМ – Сива (Ф-365С) Водење на сериски СИВА – Темно Кафена (Ф-374) Водење на сериски КАФЕНА Изработка: Стол изработен од дрвена орев конструкција и штоф.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ХЕЛСИНКИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби