СТОЛ ХУГО (КРЕМ ХГ-380)

3.390 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13608 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 50 x 42 x 90 cm Димензии на седечки дел: 47 x 46 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: Крем Изработка: Стол изработен од висококвалитетен нежен штоф, со дрвени и златни апликации на краевите

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ХУГО (КРЕМ ХГ-380)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби