СТОЛ ЈАЦИ (АЦ-1964) ТОП ЦЕНА

5.390 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 62 x 55 x 85 cm Димензии на седечки дел: 43 x 40 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: – Антрацит светло сива – Жолта – Зелена – Кафена Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање. Црни метални ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ЈАЦИ (АЦ-1964) ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби