СТОЛ К-211 КОРАЛ

4.190 ден

163 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 42 x 60 x 97 cm Димензии на седечки дел: 42 x 43 cm Висина на седечки дел: 47 cm Боја: – Бела – Крем – Сива Изработка:Стол изработен од хромирани ногари и рачка, еко-кожа на седење и потпирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ К-211 КОРАЛ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби