СТОЛ К-321 ТОП ЦЕНА

3.790 ден

155 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 45 x 55 x 84 cm Димензии на седечки дел: 41 x 40 cm Висина на седечки дел: 46 cm Боја: – Зелена со Сиво – Сива со Црно – Сина со Сиво Изработка: Стол изработен од штоф и еко кожа и метални црни ногари. Овој стол ќе се вклопи совршено со остатокот од вашиот мебел, без разлика дали е во трпезаријата или во дневната соба

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ К-321 ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби