СТОЛ К-377 ПИКЕР

5.890 ден

79 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 60 x 62 x 81 cm Димензии на седечки дел: 42 x 46 cm Висина на седечки дел: 49 cm Боја: – Сива – Зелена – Крем Изработка: Стол изработен од штоф и метални црни ногари. Столот се карактеризира со добро дефинирани линии, вешто работени, која има за цел да ги задоволи најсофистицираните вкусови

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ К-377 ПИКЕР”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби