СТОЛ К207 ТОП-ЦЕНА

890 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 8559 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 43 x 49 x 92 cm Висина на седечки дел: 47 cm Боја: – Црна – Бела – Сина – Црвена Изработка: еко кожа и хром

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ К207 ТОП-ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби