СТОЛ КОРАЛ-1 (СКАЈ 6755)

3.890 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 43 x 58 x 98 cm Димензии на седечки дел: 38 x 43 cm Висина на седечки дел: 45 cm Боја: – Бела – Жолта – Капучино – Плава – Црна Изработка: Хромирани ногари и рачка и еко-кожа на седење и потпирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ КОРАЛ-1 (СКАЈ 6755)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби