СТОЛ ЛУКАС

6.990 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 63 x 60 x 85 cm Димензии на седечки дел: 39 x 42 cm Висина на седечки дел: 50 cm Боја: Сива Изработка: Модерната трпезариска столица е густо обложена со мека кадифена ткаенина. Столот има високи потпирачи за раце и грб. Основата е изработена од квадратни метални цевки, обложена во прав со црна мат боја. Столот може да се ротира за 180°. Макс. тежинскиот капацитет е 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ЛУКАС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби