СТОЛ МОДЕРН

6.990 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13604 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 50 x 46 x 92 cm Димензии на седечки дел: 45 x 43 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: Темно зелена Изработка: Стол изработен од дрвени ногари и позадина во орев боја, седечки дел од штоф во темно зелена боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ МОДЕРН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби