СТОЛ ПРАГА

4.590 ден

8 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 49 x 52 x 88 cm Димензии на седечки дел: 42 x 48 cm Висина на седечки дел: 50 cm Бои: – Кафена (Ф-351) – Сива (Ф-356) – Портокалова (Ф-352) – само излог, нема да се држи на залиха во слободен Изработка: Стол изработен од дрвена конструкција и штоф.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ПРАГА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби