СТОЛ СИГИЛИТЕ

3.390 ден

247 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 42 x 48 x 98 cm Димензии на седечки дел: 41 x 40 cm Висина на седечки дел: 48 cm Боја: – Бела – Капучино – Црна – Сива – Кафена – Жолта Изработка: Хромирани ногари и еко-кожа на седење и потпирање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ СИГИЛИТЕ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби