СТОЛ ВЕЛВЕТ (СКАЈ 8764) ТОП-ЦЕНА

2.390 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 10364 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: 45 x 54 x 87 cm Димензии на седечки дел: 46 x 43 cm Висина на седечки дел: 50 cm Боја: – Сина – Крем – Сива – Жолта – Розева Изработка: Стол изработен од штоф на делот за седење и потпирање и сиво фарбани метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ВЕЛВЕТ (СКАЈ 8764) ТОП-ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби