ТАБУРЕТКА КИКУ ТОП ЦЕНА

2.590 ден

Check 15 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 100 x 90 x 74 cm Расклопена: 158 x 94 Боја: – Бордо (BORDO) – Жолта (HARDAL) – Зелена (PETROL) Изработка: Интересна табуретка изработена од нежен штоф, со можност за расклопување. Лесно одржливи, со можност за перење во машина

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТАБУРЕТКА КИКУ ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби