ТДФ КЕНДИ ПРОМО

48.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13542 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

3-тросед: L 239 х W 100 х H 74-91 cm 2-двосед: L 185 х W 96 х H 74-91 cm 1-фотеља: L 105 х W 96 х H 74-91 cm Височина на седиште на тросед и двосед: 44 cm Височина на седиште на фотеља: 44 cm Длабочина на седиште на тросед и двосед: 56 cm Длабочина на седиште на фотеља: 53 cm Димензии за спиење: 140 х 195 cm Бои/Дезени: – СИТЕ ПЛАТНА ОД ПР – СП-30 – СП-35 – С-258 – С-336 – С-339 -Ф-225 Начин на комбинирање на бои: Еднобојно Механизам на тросед: Спуштање наслон Седиште: Сунѓер HR-35 деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер Д-25 деб. 10 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Дрвени, конусни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ КЕНДИ ПРОМО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби