ТДФ ТРЕНТО ОД ЗАЛИХА ###

60.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14380 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

3-тросед: L 213 х W 94 х H 88 cm 2-двосед: L 160 х W 96 х H 88 cm 1-фотеља: L 112 х W 100 х H 88 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 55 cm Длабочина на седиште на фотеља: 58 cm Бои/Дезени: – Ф-351 – Ф-357 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Фиксна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Перници полнети со силиконски снегулки Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Дрвени

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ТРЕНТО ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian