ТДФ ВИОЛЕТ ОД ЗАЛИХА ###

51.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 11140 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

3-тросед: L 245 х W 90 х H 90 cm 2-двосед: L 175 х W 90 х H 90 cm 1-фотеља: L 75 х W 85 х H 100 cm Височина на седиште на тросед и двосед: 47 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина на седиште на тросед и двосед: 59 cm Длабочина на седиште на фотеља: 52 cm Бои/Дезени: – С-416 – С-412 – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви за тробојно комбинирање: ТРИ ПЕРНИЦИ / ШЕСТ ПЕРНИЦИ, ТРОСЕД И ДВОСЕД / ФОТЕЉА Распоред на сериски броеви за двобојно комбинирање: СИТЕ ПЕРНИЦИ, ТРОСЕД И ДВОСЕД / ФОТЕЉА Начин на комбинирање на бои: Еднобојно / Двобојно / Тробојно Механизам на тросед и двосед: Макази Клик-Клак Седиште на тросед и двосед: Језгро вис. 10 cm, филц и Сунѓер Т-25 деб. 3 cm Подлога под седиште на тросед и двосед: Шпер Наслон на тросед и двосед: Језгро вис. 10 cm, филц и Сунѓер Т-25 деб. 3 cm Подлога под наслон на тросед и двосед: Шпер Седиште на фотеља: Сунѓер HR-35 деб 12 cm и Сунѓер Т-25 деб. 3 cm Подлога под седиште на фотеља: Еластична гуртна, врз неа памучно платно Наслон на фотеља: Сунѓер С-20 деб. 5 cm Подлога под наслон на фотеља: Нееластична гуртна и платно Ногари: Дрвени, конусни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ВИОЛЕТ ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби