ТОАЛЕТНА МОНИКА ТОП ЦЕНА

9.900 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 14129 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: 120 x 40 x 145 cm Боја: УД297 со крем МДФ сјај Изработка: Тоалетна изработена од висококвалитетна иверка од 18мм во УД297 боја и крем медијапан сјај.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА МОНИКА ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби