ТОАЛЕТНА НОАР – ОНЛАЈН

9.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 12497 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 42,5 x 80,5 cm

БОЈА

Бела сјај со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и медијапан од 18мм

ОПИС

Тоалетна изработена од медијапан бела сјај боја со деб. 18мм и иверка во бела софт со деб. 16мм.

ПРЕДНОСТИ

Меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТОАЛЕТНА НОАР – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби