ТРОСЕД ДАКСИ БЕЗ СТРАНИЦИ МЕБЕЛ-ВИ ИЗБОР БОЈА

21.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15058 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: L 180 х W 83 х H 88 cm Височина на седиште: 41 cm Длабочина на седиште: 54 cm Димензии за спиење: 108 х 180 cm Бои/Дезени: СИТЕ Број на бои: Еднобојна, двобојна Распоред на сериски број: 1-Мали пернички, 2-тросед Механизам: Клик-Клак Седиште и наслон: Сунѓер тип ХР-35, деб.12 cm Подлога под седиште и наслон: Еластична гуртна за седиште, над ел.гуртна памучно платно Ногари: Дрвени, натур

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ДАКСИ БЕЗ СТРАНИЦИ МЕБЕЛ-ВИ ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian