ТРОСЕД ДАКСИ

19.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13600 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: L 190 х W 74 х H 90 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 53 cm Димензии за спиење: 110 х 181 cm Бои: Сива Изработка: Тросед без раконаслони изработен во штоф. Језгро и Клик – клак механизм за спиење.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ДАКСИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби