ТРОСЕД ДАПНЕ

24.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: L 224 х W 86 х H 88 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензии за спиење: 110 х 190 cm Бои: Сива Изработка: Тросед изработен во штоф. Језгро и Клик – клак механизм за спиење.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ДАПНЕ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби