ТРОСЕД КЕНДИ СЕРИЈА ###

24.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12405 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: L 239 х W 74 х H 91 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 53 cm Димензии за спиење: 140 х 195 cm Бои/Дезени: – С-408 – С-417 – С-418 Начин на комбинирање на бои: Еднобојно Механизам: Спуштање наслон Седиште: Сунѓер HR-35 деб. 10 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер Д-25 деб. 10 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Дрвени, конусни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД КЕНДИ СЕРИЈА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби