ТРОСЕД МАРИС

21.900 ден

7 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 200 х W 105 х H 95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензии за спуштање: L 200 x 130 W Боја: – Светло Кафена – Темно Зелена – Темно Сина Изработка: Тросед изработен од високо квалитетен штоф и метални ногари, спортски изглед и можност брзо да се претвори во кревет.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД МАРИС”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби