ТРОСЕД МАТЕО 1 ИЗБОР БОЈА

17.600 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13051 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: L 192 х W 85 х H 78 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 60 cm Бои/Дезени: СИТЕ Број на бои: Еднобојна Механизам: Фиксна Седиште: Сунѓер S-30, деб. 14 cm

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД МАТЕО 1 ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби