ТРОСЕД МИКА ИЗБОР БОЈА

29.900 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 11096 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: L 220 х W 100 х H 85-100 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 53 cm Димензии за спиење: 150 х 200 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: / Број на бои: Еднобојна Механизам: Спуштање наслон Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 12 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Наслон: Сунгер ХР-35, деб. 12 cm Подлога под наслон: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно палтно Ногари: Дрвени, конусни, со плочка

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД МИКА ИЗБОР БОЈА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби