ТРОСЕД МИНИ МИЛАНО увоз

23.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: L 208 х W 80 х H 91 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 56 cm Димензии за спиење: 110 х 190 cm Бои: Кафена Изработка: Тросед изработен во штоф. Језгро и Клик – клак механизм за спиење. Пластични ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД МИНИ МИЛАНО увоз”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 1

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби