ТРОСЕД НИТА

13.900 ден

Check 10 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: L 180 х W 70 х H 85 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 53 cm Димензии за спуштање: 225 x 70 cm Боја: – Капучино (GR 112) – Темно Сива (GR 113) – Бордо (GR 114) Изработка: Тросед изработен во штоф, со металнии црни ногари и механизам за спуштање на страничните наслони со 6 поставувања. Овој тросед е одлично решение за оние кои сакаат фенси кратка дремка.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД НИТА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби