ТРОСЕД РОБИН

22.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 13637 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 207 x 100 x 97 cm Длабочина на седиште: 63 cm Висина на седиште: 50 cm Димензии за спиење: 127 x 192 cm Боја: Темно Кафена (NR 402) Изработка: Тросед изработен од висококвалитетен штоф со механизам за спуштање

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД РОБИН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби