ТРОСЕД РОН ТОП ЦЕНА

23.900 ден

17 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 190 х W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 65 cm Димензии за спуштање: L 190 x 125 W Боја: – Темно Кафена (NR 402) – Светло Кафена (NR 401) – Тиркизна (NR 102) Содржина на ткаенина: Изработена е од 100% полиестерски материјал. Препорака за нега / чистење на ткаенина: Tкаенина што лесно се чисти Карактеристика на механизмот: Постојат механизам за кревет-клик-клак во три етапи и механизам за рачката на клик-клик во 5 етапи. Материјал за скелет: Mетален профил / нераѓосувачки Мекост на сесијата: Меко Се користи сунѓер со густина на материјал за сесија 32. Се користи сунѓер со густина на материјал за перничиња 32. Ногари: Метални, црни Замислете ја удобноста со механизмите клик клак способни да се прилагодуваат посебно, четири за грб и и пет странично.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД РОН ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби