ТРОСЕД ВЕГА

30.970 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12182 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: L 228 х W 100 х H 87 cm Височина на седиште: 54 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензии за спиење: 120 х 180 cm Бои: Светло Кафена (SWATCHES ECOMARS 1105.03) Изработка: Тросед изработен во штоф со дрвени ногари и апликации. Клик Клак механизам.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ВЕГА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби