ТРОСЕД ВИНИ СЕРИЈА 1 ### ТОП ЦЕНА

19.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 14857 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: L 224 х W 95 х H 90 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензии за спиење: 150 x 190 cm Бои/Дезени: -ПР-15 -ПР-26 -ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ВИНИ СЕРИЈА 1 ### ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби