ТРОСЕД ВИОЛЕТ ОД ЗАЛИХА ### ТОП ЦЕНА

19.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: L 245 х W 90 х H 90 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 59 cm Бои/Дезени: – С-351 (излог) – С-356 – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Распоред на сериски броеви за двобојно комбинирање: ЕДНА ПЕРНИЦИ / ЧЕТИРИ ПЕРНИЦИ, ТРОСЕД Начин на комбинирање на бои: Еднобојно / Двобојно Механизам: Макази Клик-Клак Седиште: Језгро вис. 10 cm, филц и Сунѓер Т-25 деб. 3 cm Подлога под седиште: Шпер Наслон: Језгро вис. 10 cm, филц и Сунѓер Т-25 деб. 3 cm Подлога под наслон: Шпер Ногари: Дрвени, конусни

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРОСЕД ВИОЛЕТ ОД ЗАЛИХА ### ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби