ТРП. МАСА АМБЕР 160-200 СОНОМА-БЕЛА ТОП-ЦЕНА

18.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 160(+40) x 90 x 75 cm Боја: Сонома со Бела Изработка: Медијапан, хромирана основа и механизам за продолжување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА АМБЕР 160-200 СОНОМА-БЕЛА ТОП-ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби