ТРП. МАСА БЕКО ТОП ЦЕНА

23.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 180 x 89 x 76 cm Боја: Како на сликата Изработка: Трпезариска маса изработена од медијапан и црни метални ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА БЕКО ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби