ТРП. МАСА БОХОЛ

14.600 ден

Нема на залиха

Шифра: 14573 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 160 + (45) x 90 x 78 cm Боја: Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата) Материјал: Трп маса со механизам за продолжување. Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети. Главна декорација на колекцијата е темно сината мат боја со забележлив дрвен дезен во комбинација со светол ривиера даб.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

160 + (45) x 90 x 78 cm

БОЈА

Сина мат со светол ривиера даб (како на сликата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Трп маса со механизам за продолжување. Модерната колекција Bohol е инспирирана од ексклузивниот скандинавски стил, каде едноставноста и функционалноста се особено ценети.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА БОХОЛ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.