ТРП. МАСА ЦИЛИОНА СО 2 КЛУПИ БЕЛА ОНЛАЈН

12.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14625 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

140 x 90 x 75 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува трп маса и две клупи

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Трп маса изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со две клупи

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ЦИЛИОНА СО 2 КЛУПИ БЕЛА ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби