ТРП. МАСА ФИРМИНО ТОП ЦЕНА

19.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 180 x 90 x 76 cm Боја: Темен Орев Материјал: Фиксна трп. маса изработена МДФ во природен фурнир(плотна) со црни метални ногари. Стилот на оваа трпезариската маса ќе станат светло во внатрешноста на кујната, трпезаријата или дневната соба.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ФИРМИНО ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби