ТРП. МАСА ХАЗЕЛ 140-180 МДФ

32.900 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 140 (40) x 80 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Модерна маса во овална форма. Плотната е изработена од медијапан материјал во бела боја и е покриен со бело стакло. Масата има продолжеток за извлекување во средината, со кое можете на лесен начин да ја продолжите масата. Наставката е изработена од медијапан материјал во бела боја. Под горниот дел на масата има прекрасен столб украсен со хоризонтален нерѓосувачки лим во хромирана завршница. Столбот е изработен од медијапан материјал во бела боја. Основата, под столбот е исто така изработена од медијапан материјал, кој е покриен со брусен нерѓосувачки лим. Макс. тежинскиот капацитет е 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ХАЗЕЛ 140-180 МДФ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби