ТРП. МАСА ХАЗЕЛ 160-200 МДФ

35.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 160 (40) x 90 x 76 cm Боја: Бела Изработка: Модерна маса во овална форма. Плотната е изработена од медијапан материјал во бела боја и е покриен со бело стакло. Масата има продолжеток за извлекување во средината, со кое можете на лесен начин да ја продолжите масата. Наставката е изработена од медијапан материјал во бела боја. Под горниот дел на масата има прекрасен столб украсен со хоризонтален нерѓосувачки лим во хромирана завршница. Столбот е изработен од медијапан материјал во бела боја. Основата, под столбот е исто така изработена од медијапан материјал, кој е покриен со брусен нерѓосувачки лим. Макс. тежинскиот капацитет е 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА ХАЗЕЛ 160-200 МДФ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби