ТРП. МАСА КОКО

26.900 ден

18 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 180 x 100 x 76 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Фиксна трп. маса целосно изработена од МДФ висок сјај. Основа на столбот со хромирано покритие.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА КОКО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби