ТРП. МАСА МИРА (КАФЕНО-СИВА МА-2201) ТОП ЦЕНА

9.300 ден

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 130(+35) x 80 x 78 cm Боја: Кафена Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување, изработена од медијапан и дрвени ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА МИРА (КАФЕНО-СИВА МА-2201) ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби