ТРП. МАСА РУБЕН СО МЕХАНИЗАМ

13.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 102+(40) x 73 x 102 cm Боја: Бела Материјал: Трп. маса изработена од ламиниран МДФ во Бела боја (плотна) и дрвени ногари во Натур боја.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТРП. МАСА РУБЕН СО МЕХАНИЗАМ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби