ТВ КОМОДА ГАЛАКТИК

11.900 ден

НА ЗАЛИХА

22 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 183,4 x 41,5 x 49,5 cm Боја: Бетон/Даб Сонома (како на сликата) Материјал: ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка, со три фиоки без рачки, модерна комбинација на бои, дизајнирана по ваш вкус

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ГАЛАКТИК”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби