ТВ КОМОДА ХАЈАТО МАЛА – ОНЛАЈН

9.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14650 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

154,5 x 42 x 56,5 cm

БОЈА

Црна со алпска смрека

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Колекцијата Хајато комбинира се што ви треба за да создадете удобна дневна соба.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ХАЈАТО МАЛА – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби