ТВ КОМОДА НЕПАЛ

16.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 145 x 45 x 68,4 cm Боја: Брамберг смрека (како на сликата) Материјал: ТВ комода изработена од МДФ лице и иверка корпус, со две вратички и две полици на средина и дрвени ногари

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА НЕПАЛ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби