ТВ КОМОДА ПОКО

15.600 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

SHARE

Опис

Димензии: 212 x 42 x 50 cm Боја: Крем Изработка: Тв комода изработена во видливи делови медијапан со фолија крем мат, внатрешен дел иверица артисан. Со две фиоки и механизам на отварање на допир.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА ПОКО”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби