ТВ КОМОДА РОКХАМПТОН

12.900 ден

НА ЗАЛИХА

18 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 182,9 x 52,7 x 52,6 cm Боја: Бел бор Материјал: ТВ комода изработена од висококвалтиетна иверка, предните и горните делови се изработени од иверка и покриени со фолија, што ја прави неговата површина издржлива и лесна за одржување

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА РОКХАМПТОН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби